Aktualności

Balustrada elipsy

Balustrada, nad którą aktualnie pracujemy to bardzo pracochłonna drobiazgowa praca, składanie całości w nieregularny łuk z małych elementów. Powoli widać kształt całej realizacji. Już niedługo zdjęcie skończonej balustrady dodam do naszej galeri zdjęć. Tymczasem fotografia z tego etapu prac.

Salon na wodzie

WARTO MIEĆ MARZENIA I WARTO JE REALIZOWAĆ.

Te słowa najbardziej pasują do naszej kolejnej realizacji. Projekt salonu na wodzie to dowód, że dla nas nie ma realizacji niemożliwych do wykonania. Przedstawiony szkic to tylko jeden z wielu pomysłów salonów, które jesteśmy w stanie wykonać. Na osobę z marzeniami czekają jeszcze inne projekty miejsc  spędzania  czasu i posiłków w gronie przyjaciół i rodziny. Zadaszona altana, ogród letni, czy arkady sprawią, że ogród czy rezydencja będzie miejscem wyjątkowym i oryginalnym. Stwórz dla Siebie doskonałe miejsce spotkań i wypoczynku. Pomożemy Ci zrealizować ten cel.

Doniecki Park Kowalstwa Artystycznego

Doniecki Park Kowalstwa Artystycznego jest unikatowym w Europie muzeum mistrzostwa kowalskiego pod odkrytym niebem. Zostało założone w Doniecku w 2001 roku na ulicy Artema 98. Muzeum kontynuuje tradycje artystycznego kowalstwa regionu donieckiego, którego najbardziej znanym dziełem sztuki jest wykonana z jednej szyny Palma Marcałowa , która  znajduje się w herbie obwodu Donieckiego.

Od 2005 roku w trzecią niedzielę września w parku odbywa się międzynarodowy festiwal mistrzostwa kowalskiego . Najlepsze prace zostają w parku jako podarunek dla miasta. W parku znajdują się aleje tematyczne, jak aleja znaków zodiaku czy aleja figur bajkowych. W 2012 roku liczba figur wynosiła 162.

Na zdjęciu wykuta róża czyli symbol miasta Donieck

FESTIWAL WYSOKICH TEMPERATUR 2014

Zapraszam wszystkich serdecznie na siódmy FWT, który odbędzie się w dniach 16-18 maja. Jest to jedyna, niepowtarzalna impreza artystyczna skupiająca rzemieślników, artystów, adeptów pracy przy ogniu w jednym miejscu. Gorące szkło, żeliwo, brąz, piece do ceramiki , koła garncarskie i wiele innych atrybutów pracy przy ogniu to nieodłączne elementy festiwalu. Co roku zapraszani są znakomici goście z całego świata jak Livio Serena (Murano), Seung Woog Kim (Korea), Michael Flynn (UK), Rick Batten (USA), hutnicy z Nowego Boru (Czechy). Więcej informacji na stronie www.festiwalwysokichtemperatur.pl

Żyrandol i kinkiety

   Moja aktualna realizacja to dwa ozdobne żyrandole w kolorze kremowym z pozłacanymi elementami ozdobnymi i wiszącymi kryształkami. Zdjęcia po montażu już niedługo pojawią się w zakładce projekty- meble.

© 2010 Marcin Klich. created by LSB DATA